Poszukiwany psycholog

KONTAKT

Kołobrzeg - Dodane przez rekrutacja14 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukiwany psycholog

Instytut Rozwoju Kadr to firma specjalizująca się w projektach rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych. Do współpracy przy aktualnie realizowanym projekcie, PILNIE poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Psycholog
Nr ref.: PSY/miejsce zamieszkania
Miejsce pracy: woj. ZACHODNIOPOMORSKIE (KOSZALIN, KOŁOBRZEG, ZŁOCIENIEC, TRZEBIATÓW, DRAWSKO POMORSKIE)

Zakres obowiązków:
- przeprowadzenie psychologicznych warsztatów grupowych i porad indywidualnych, kształtujących umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży i mają pomóc uczestnikom w rozwiązywaniu problemów związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań.

Wymagania:
- dyplom magistra psychologii
- doświadczenie w pracy z młodzieżą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
- cv
- skan dyplomu ukończenia studiów z psychologii,
- konspekt przykładowego warsztatu dla młodzieży z zakresu wymienionej wyżej tematyki zajęć.

W temacie wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia oraz MIEJSCE ZAMIESZKANIA.

Na aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Instytut Rozwoju Kadr posiada Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr: 4079.

Mapa KołobrzegProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukiwany psycholog

Polecane, ciekawe strony z Kołobrzegu. Prowadzisz serwis o Kołobrzegu lub zwiazany z Kołobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gazeta Kołobrzeska !Zobacz stronę Kołobrzeski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Kołobrzeski Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Turystyczny Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Urząd Miasta w Kołobrzegu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kołobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kołobrzegu: Gryfice ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Nowogard ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję