Monter szklanych systemów

KONTAKT

Myślino - Dodane przez ogloszenia6 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter szklanych systemów

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem pracy na stanowisku:

Monter szklanych ścian i sufitów podwieszanych - Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy : od zaraz
Obowiązki:
montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych, (głównie szklane ścianki modułowe na profilach aluminiowych. Więcej informacji nt. systemu DEKO :
wykonywanie prac wykończeniowych w hotelach i biurowcach
Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
doświadczenie zawodowe min. 3 lat (budynki użyteczności publicznej:
biurowce, hotele, galerie handlowe etc.)
znajomość systemów np. Armstrong, Knauf, Rigips, Deko
Norweski pracodawca oferuje:

Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Umowę o pracę z 2 tyg. okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie od 171 NOK/H
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Dodatek urlopowy
Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
Sposób aplikowania:
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa MyślinoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter szklanych systemów

Polecane, ciekawe strony z Kołobrzegu. Prowadzisz serwis o Kołobrzegu lub zwiazany z Kołobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Kołobrzeski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Kołobrzeski Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Turystyczny Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Gazeta Kołobrzeska !Zobacz stronę Urząd Miasta w Kołobrzegu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kołobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kołobrzegu: Gryfice ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Nowogard ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję