Monter rusztowań - Holandia

KONTAKT

Kołobrzeg - Dodane przez holandia1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter rusztowań - Holandia

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Geleen

Obowiązki:

Montaż rusztowań przemysłowych.

Wymagania:

Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
Certyfikat Steigerbouwer A;
Certyfikat VCA;
Prawo jazdy kat. B;
Własny samochód;
Podstawowe narzędzia.

Holenderski pracodawca oferuje:

Umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Bezpłatne zakwaterowanie.

Sposób aplikowania:

CV w języku obcym, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email koniecznie z adnotacją w temacie maila: Monter rusztowań Holandia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Mapa KołobrzegProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter rusztowań - Holandia

Polecane, ciekawe strony z Kołobrzegu. Prowadzisz serwis o Kołobrzegu lub zwiazany z Kołobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Turystyczny Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Gazeta Kołobrzeska !Zobacz stronę Kołobrzeski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Urząd Miasta w Kołobrzegu !Zobacz stronę Kołobrzeski Serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kołobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kołobrzegu: Gryfice ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Nowogard ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję