Monter płyt KG Holandia

KONTAKT

Petrykozy - Dodane przez ogloszenia6 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter płyt KG Holandia

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter płyt kartonowo - gipsowych / Holandia
Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia
Obowiązki:
montaż płyt kartonowo - gipsowych, (sufity i ścianki),
gipsowanie, szpachlowanie,
wykończenia nowych wnętrz,
remonty w biurowcach.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
Preferowane wykształcenie kierunkowe np. pracownik robót wykończeniowych
Prawo jazdy kat. B i własny samochód
Certyfikat SCC lub VCA
Holenderski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (min. 1600 euro / miesiąc)
Bezpłatne zakwaterowanie
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatne: 125% powyżej 40h oraz 200 % w niedzielę)

Sposób aplikowania:
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa PetrykozyProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter płyt KG Holandia

Polecane, ciekawe strony z Kołobrzegu. Prowadzisz serwis o Kołobrzegu lub zwiazany z Kołobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Kołobrzeski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Turystyczny Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Kołobrzeski Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Portal Miasta Kołobrzeg !Zobacz stronę Gazeta Kołobrzeska !Zobacz stronę Urząd Miasta w Kołobrzegu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kołobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kołobrzegu: Gryfice ogłoszenia - Koszalin darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Nowogard ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję